![Athens Airport on X: "Λιγότερα πλαστικά ποτήρια #athensairport - Φέρε το θερμός «Γρηγόρης» @GregorysGr ή το δικό σου και ο Γρηγόρης σου το γεμίζει με τον αγαπημένο σου καφέ με έκπτωση 0,10€ Athens Airport on X: "Λιγότερα πλαστικά ποτήρια #athensairport - Φέρε το θερμός «Γρηγόρης» @GregorysGr ή το δικό σου και ο Γρηγόρης σου το γεμίζει με τον αγαπημένο σου καφέ με έκπτωση 0,10€](https://pbs.twimg.com/media/DnYhYwqX0AYCCFp.jpg)
Athens Airport on X: "Λιγότερα πλαστικά ποτήρια #athensairport - Φέρε το θερμός «Γρηγόρης» @GregorysGr ή το δικό σου και ο Γρηγόρης σου το γεμίζει με τον αγαπημένο σου καφέ με έκπτωση 0,10€
Γρηγόρης - Η καλύτερη ημέρα ξεκινάει με έναν ξεχωριστό καφέ! Απόλαυσε τον δικό σου αγαπημένο, σε ένα απο τα χριστουγεννιάτικα ποτήρια μου και μπες κατευθείαν σε γιορτινό mood! #gregorys #gregorysgr #eimastetoukafe #xmascups #
Γρηγόρης | Θερμός | Τι κι αν έχει παγωνιά ή απίστευτη ζέστη; Το inox θερμός μου κρατάει το καφεδάκι σου και τα ροφήματά σου στην ιδανική θερμοκρασία! Διάλεξε το δικό σου... | By ΓρηγόρηςFacebook
![ΓΡΗΓΟΡΗΣ: Το μεγαλύτερο δίκτυο καφεστίασης στην Ελλάδα και 9ο μεγαλύτερο στην Ευρώπη - Franchise Success ΓΡΗΓΟΡΗΣ: Το μεγαλύτερο δίκτυο καφεστίασης στην Ελλάδα και 9ο μεγαλύτερο στην Ευρώπη - Franchise Success](https://franchise-success.gr/wp-content/uploads/2023/07/22343-25CE-259A-25CE-2591-25CE-25A4-25CE-2591-25CE-25A3-25CE-25A4-25CE-2597-25CE-259C-25CE-2591_-25CE-2595-25CE-259E-25CE-25A9-25CE-25A4-25CE-2595-25CE-25A1-25CE-2599-25CE-259A-25CE-259F-002.jpg)